Libas, lüks moda dünyasının en seçkin ve en trend kadın/erkek koleksiyonlarını kusursuz müşteri deneyimi ile müşterilerine sunmaktadır. Bünyesinde 100’ü aşkın lüks marka barındıran Libas, kurulduğu ilk günden beri global markaların Türkiye’deki ilk tercihi olmuştur.

Hikayemiz

1969’da Bornova’da sektöre ilk adımını atan Libas, yıllar içerisinde birçok ilki gerçekleştirdi. 1980’lere gelindiğinde, İzmir’e ilk multi-brand mağaza anlayışını kazandırdı. Kredi kartının olmadığı dönemlerde müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına özel kartlar oluşturdu. Hizmetini her zaman daha iyiye taşıyan bir yapıya sahip olduğu için 1994’te Bonus Card ve Libas iş birliği ile ‘private card’ dönemini başlattı. 

1997 ve sonrasında hazır giyim ithalatının artmasıyla birlikte İtalyan ve Fransız markalarını ithal etmeye başladı. Aynı yıllarda birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü de üstlenen Libas, 2000’li yıllarda artık trendleri daha yakından takip etmeye başladı ve yurtdışındaki birçok fuara katıldı. Birçok ünlü dünya markasını ilk kez Türkiye’ye ithal ederek müşterilerini bu markalarla tanıştırdı.

2008 yılında Alsancak’ta açtığı multi-brand mağazası ile lüks modayı İzmir’in kalbine taşımış oldu. 2014’te e-ticaret sektörüne girmesiyle birlikte müşteri kitlesini genişletti. Yıllar içerisindeki değişimiyle birlikte birçok ilki başaran Libas, günümüzde müşterilerine daima en iyi alışveriş deneyimini yaşatmaya ve sizleri en iyi dünya markalarıyla tanıştırmaya devam ediyor. 

Markalarımız

Nasıl Çalışıyoruz?

'' Yüksek moda anlayışını ve kaliteyi ön planda tutarak, güncel markaların koleksiyonlarındaki en iyi ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. ''

Kusursuz Alışveriş Deneyimi

Libas, alışveriş deneyiminizin her aşamasını kusursuz bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. 100’den fazla global lüks moda markası sizlere bir tık uzaklıktayken, kumaş ve kesimlerle ilgili aklınıza takılan tüm soruları uzman danışmanlarımız en hızlı şekilde cevaplamaktadırlar. Ayrıcalıklı müşteri deneyimi stratejisi ile sizlere hızlı/ ücretsiz teslimat ile birlikte 15 gün içerisinde değişim ve ücretsiz iade hizmeti sunmaktadır.

1000 metrekarelik mağazasında bulunan uzman satış danışmanı kadrosuyla, müşterilerine birebir alışveriş deneyimi sunmaktadır.
Libas, müşterilerini yakından tanıyarak talep ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde geri dönüşü sağlamakla birlikte aynı zamanda müşterilerinin stillerini analiz ederek, yeni koleksiyonlar geldiğinde kişiye özel olarak iletişime geçmektedir.

Uzun yıllar sektörde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile en profesyonel şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Mottomuz ise, birebir müşteri ilişkileri ve kusursuz müşteri deneyimine verdiğimiz öncelik ile daima en iyi hizmeti sizlere sunmaya devam etmek.

Sevgilerimizle...

El yapımı kutuları Libas'ın ayrıcalıklı dünyasında sizleri daha özel hissettirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca Libas, her bir paket ile ayrı ayrı ilgilenmekte ve her pakete aynı özeni göstermektedir.