Marine Çizgilerin Karadaki Esintisi

RSS

Pinko Etek SS16Moda dünyası marine çizgilerle tam 100 yıl önce tanıştı. O  dönem  giyimlerinde özgürlükleri kısıtlanmış kadınlara tanınan  özgürlüğün bir sembolüydü. Bu geçen süre içerisinde  çevremizdeki birçok şey evrimleşirken, o da farklı yorumlarla bizi  hep yakaladı, ve hep var oldu.        

Ralph Lauren Triko SS16 Patrizia Pepe Ceket SS16                                             


Deniz, insanoğlu için her zaman özgürlüğün sembollerinden biri olmuştur. Denizlere açılmak, yepyeni yolculukların, maceraların başlangıcı olmuştur. Marine çizgilerin bizlerde yarattığı o fresh, özgürlük duygusu da belki aralarındaki bu derin bağdan kaynaklanıyor. 

 

 

                                                                     

                                                                                                          

 İlkbahar/Yaz 2016 Sezonunda da sıkça karşımıza çıkan Marine esintiler, bu sezon  modern dokunuşlarını retro tasarımlarıyla birleştirerek 100 yıllık serüvenine farklı bir yorum katıyor

M Missoni Elbise SS16                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Missoni için değişmez olan çizgiler naturel renklerinde çok sofistike bir görünüm yaratıyor. 

         

 

 

Previous Post Next Post

  • Altu Albayrak
Comments 0
Leave a comment
Your Name:*
Email Address:*
Message: *

Please note: comments must be approved before they are published.

* Required Fields
EN
EN