İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Hakkımızda


Kuruluşundan itibaren 30 seneyi aşkın bir süredir Libas birbirinden özel ve modern markaları bir araya getiriyor. Yıllar içerisindeki değişimiyle birlikte birçok ilki başaran Libas, günümüzde müşterilerine daima en iyi alışveriş deneyimini yaşatmaya ve en iyi markalarla tanıştırmaya devam ediyor.     

Her sezonda yüzlerce marka arasından müşterilerimizin seveceği en güzel ürünleri seçmeye ve modaya bir dokunuş yaratmak için sezonun vazgeçilmezlerini bulmaya çalışıyoruz. Uzun yıllar sektörde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile en profesyonel şekilde sizlere hizmet veriyoruz.   


Mottomuz ise, birebir müşteri ilişkileri ve kusursuz müşteri deneyimine verdiğimiz öncelik ile daima en iyi hizmeti sizlere sunmaya devam etmek.

MARKALARIMIZ

İzmir, Alsancak'ta modern ve prestijli cadde mağazamızda 100'den fazla markamızı deneyimli satış danışmanı ekibimiz ile sizlere sunuyoruz.

Öne Çıkan Markalarımız…

7 For All Mankind, Bogner, Dondup, Fradi, Fratelli Rossetti, Gran Sasso, Henderson, Herno, Hetrego, Manuel Ritz, Pantaloni Torino, Polo Ralph Lauren, Prada, Santoni, Stuart Weitzman, Transit, Vic Matie Vix, Zadig & Voltaire