İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Kullanım / Üyelik Koşulları

Üyelerimizin-Müşterilerimizin Libas.com.tr sitemize ("Sitemiz") üyelikleri, vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması, ilgili işlemleri ve Sitemiz'den satışlara ilişkin hususlarda aşağıdaki cari esaslar benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Libas Giyim Mağazaları Tic. Ltd. Şti. ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında (Shopify.com) alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Libas tarafında görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Libas ve Libas Giyim Mağazaları Tic. Ltd. Şti. Şirketleri ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Libas ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine ve sosyal medya kuruluşlarına bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Libas sorumlu değildir.

Libas.com.tr' de satışta olan ürünlerin stokları günü gününe güncellenmektedir. Fakat olası bir stok karışıklığı sebebiyle siparişini verdiğiniz ürün stokta yok ise, siparişinizi başka bir ürünle değiştirebilir veya işlemin iptalini, anında ödeme sistemlerimize bildirebiliriz. İade tutar, ödeme sistemlerine bildirim sonrasında en geç 3 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

Libas tarafından oluşturulan özel indirim, hediye çeki kampanyaları diğer mevcut indirim veya hediye çeki kampanyaları ile birleştirilemez, aynı anda kullanılamaz. 

Kullanılmış ürünler iade alınmaz.

Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi orjinal etiketi üzerinde olmadığında; müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz. Bunun gibi çanta iadelerinde ürün üzerindeki ambalaj etiketi çıkarıldığı, yırtıldığı veya hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz.

İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve
Sitemiz’de belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir.(Havale/EFT)

Sitemizden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

Libas.com.tr sipariş teslimatı ile ilgili kargo firması, teslimat seçeneklerini, teslimat ücretlendirmesini ve mağazadan teslimat seçeneklerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Sitemiz’den alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemiz’de belirtilen iletişim yolları ile Libas’a danışabilirsiniz.

Libas Giyim Mağazaları Tic. Ltd. Şti.
Yukarıdaki esasları Üye-Müşteri olarak benimsiyor ve İnternet sitenizin formunda belirttiğim kişisel ve diğer bilgilerimin Şirketiniz ile mevcut ve ilerideki iştirakleri, bağlı şirketleri, ortakları, halefleri tarafından her türlü tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik uygulamaları için süresiz olarak veya öngörecekleri süre ile kaydedilmesine, yazılı/manyetik arşivlerde tutulmasına, muhafazasına, işlenmesine, güncellenmesine, paylaşılmasına, transferine ve kullanılmasına izin veriyorum.

Libas.com.tr sitesinin üzerinde kurulu olduğu Shopify.com sistemi ve/veya bağlı olduğu sistemlerde meydana gelecek olan değişiklik, hizmet iptali ve oluşabilecek maduriyetlerden firmamız sorumlu değildir.