Türkçe  English 

Marine Çizgilerin Karadaki Esintisi

RSS

Pinko Etek SS16Moda dünyası marine çizgilerle tam 100 yıl önce tanıştı. O  dönem  giyimlerinde özgürlükleri kısıtlanmış kadınlara tanınan  özgürlüğün bir sembolüydü. Bu geçen süre içerisinde  çevremizdeki birçok şey evrimleşirken, o da farklı yorumlarla bizi  hep yakaladı, ve hep var oldu.        

Ralph Lauren Triko SS16 Patrizia Pepe Ceket SS16                                             


Deniz, insanoğlu için her zaman özgürlüğün sembollerinden biri olmuştur. Denizlere açılmak, yepyeni yolculukların, maceraların başlangıcı olmuştur. Marine çizgilerin bizlerde yarattığı o fresh, özgürlük duygusu da belki aralarındaki bu derin bağdan kaynaklanıyor. 

 

 

                                                                     

                                                                                                          

 İlkbahar/Yaz 2016 Sezonunda da sıkça karşımıza çıkan Marine esintiler, bu sezon  modern dokunuşlarını retro tasarımlarıyla birleştirerek 100 yıllık serüvenine farklı bir yorum katıyor

M Missoni Elbise SS16                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Missoni için değişmez olan çizgiler naturel renklerinde çok sofistike bir görünüm yaratıyor. 

         

 

 

Önceki Makale Sonraki Makale

  • Altu Albayrak
0 Yorum
Yorum Yaz
İsminiz: *
Email Adresi*
Mesaj *

Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

* Gerekli Alanlar
x

Libas Aile Programı

Alışverişlerinizde puanlar kazanarak aileye siz de katılın ! Aile programımızın avantajlarından yararlanın.

Libas Puan Kazanım ve Paraya Çevirme

(Hoşgeldin Kart)

TL1
Kazandırır
1
TL1
Paraya Çevirme
100

Kazanma Yolları

  • Tüm Alışverişlerinizde Libas Puan

Daha fazla bilgi al